Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji charytatywnych

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Od dziś możesz ubiegać się o szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak

Czytaj więcej...

Kursy dla dzieci – wyjazdy do Stanów

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Nasz zespół prowadzi kursy i certyfikacje standaryzacyjne dla dzieci relokujących się wraz z rodzicami do Ameryki lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Pozwalaja one na uznawaną przez instytucje edukacyjne relokację do tamtejszej szkoły. Jak dotychczas prowadziliśmy m.in. te kursy: 

Formalna definicja kursów nr H64/UK:

Dawniej znane jako Contemporary Band, Contemporary Instrumental Ensemble pomagają abiturientom wykonywać różnorodne współczesne style, takie jak tradycyjny jazz, jazzowa improwizacja i rock. Jednocześnie Kursy te kultywują technikę uczniów na instrumentach odpowiednich do wykonywanego stylu - instrumenty dęte, instrumenty dęte drewniane, instrumenty smyczkowe, instrumenty perkusyjne i / lub elektroniczne. Te zespoły podkreślają muzykę instrumentalną, ale mogą również zawierać muzykę wokalną. Zaawansowany kurs zapewnia studentom możliwości rozwoju poprzez próby i wykonanie, improwizację lub tworzenie i wykonywanie własnych kompozycji.

Definicja programów nr N76/USA:

Wprowadzenie do seminariów teatralnych zapewnia przegląd sztuki, konwencji i historii teatru. Chociaż Seminaria czasami zawierają ćwiczenia empiryczne, kładą nacisk na uczenie się o teatrze, a nie o wydajności. Tematy zajęć obejmują jeden lub więcej z następujących elementów: podstawowe techniki działania, główne osiągnięcia w literaturze dramatycznej, główni dramatopisarze, ewolucja teatru jako tradycji kulturowej i krytyczne uznanie sztuki.

Formalna definicja kursów nr K25/USA:

Kursy humanistyczne badają i wywołują reakcje studentów na ludzkie twórcze wysiłki i świat w poszczególnych okresach historycznych iw poszczególnych kulturach. Zawartość kursu obejmuje eksplorację, analizę, syntezę i różne odpowiedzi na tradycje kulturowe, w tym oglądanie, słuchanie, mówienie, czytanie, pisanie, wykonywanie i tworzenie. Kursy mogą również badać związki między malarstwem, rzeźbą, architekturą i muzyką.

Definicja kursów nr C76/UK:

Programy języka obcego (przedszkola) angażują uczniów w zajęcia odpowiednie dla rozwoju, aby zdobyć umiejętności językowe (słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie) niezbędne do komunikowania się w obcym języku. Treści merytoryczne zazwyczaj zawierają pewne wprowadzenie do innych kultur. Konkretna zawartość zależy od standardów stanowych dla przedszkola.

Formalna definicja kursów nr A56/USA:

Zajęcia socjologiczne wprowadzają studentów w badania nad zachowaniem człowieka w społeczeństwie. Warsztaty te zawierają przegląd socjologii, zawierający ogólnie (ale nie wyłącznie) takie tematy, jak instytucje i normy społeczne, socjalizacja i zmiana społeczna oraz relacje między jednostkami i grupami w społeczeństwie.

Charakterystyka kursów nr O39/UK:

Kursy Historii Biblii traktują Biblię jako dokument historyczny i zapewniają przegląd istotnych wydarzeń biblijnych. Zawartość zazwyczaj obejmuje geografię; związek między kulturami, systemami wierzeń i wydarzeniami opisanymi w Biblii; i wczesna historia żydowskiego lub chrześcijańskiego kościoła.

Formalna definicja kursów nr O83/UK:

Warsztaty Unified Science łączą więcej niż jedną gałąź nauki w spójną naukę lub mogą integrować naukę z inną dyscypliną. Analizowane są ogólne koncepcje naukowe, podobnie jak zasady leżące u podstaw metody naukowej i technik eksperymentowania.Tagi:
Losowy

Najbliższe szkolenia dla osób indywidualnych

Gorąco zapraszamy zainteresowane osoby do uczestnictwa w naszych szkoleniach: Budowanie zaufania - gra symulacyjna, obiekt szkoleniowy „Niedzwiadek” w Szczawnicy, trener: Elwira Tatarkiewicz Skuteczne Zarządzanie - Dekalog: uczciwie traktuj swoje bezpośrednie raporty - - debata oksfordzka, hotel „Rysianka” w Szc

Czytaj więcej...