Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji charytatywnych

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Od dziś możesz ubiegać się o szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak

Czytaj więcej...

Moje doświadczenia

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to zagadnienia, w przypadku których większość managerów robi niezliczone błędy. Instrumentalne traktowanie zatrudnionych pracowników czy też przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to zaledwie niektóre grzechy, jakie często się obserwuje w relacjach pomiędzy pracownikami a szefami.


Jeżeli relacje w firmie pomiędzy pracownikami a pracodawcami należałoby poprawić, to bardzo chętnie zajmę się poszukaniem jakiegoś wyjścia. Przy takich zleceniach skupiam się przede wszystkim na szerszym spojrzeniu na zagadnienie, próbując się zająć pełnym obszarem w nieco większym przedziale czasowym. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i dostosować do tego wszelkie działania.


Z pewnością niezwykle przydaje mi się w pracy zdobyte doświadczenie. Skończyłam między innymi studia o kierunku psychologia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalności psychologia pracy i organizacja. Po skończeniu tej uczelni w dalszym ciągu poszerzałam swoje wiadomości, zapisując się na dodatkowe kursy z obszaru zarządzania zasobami pracy, doradztwa zawodowego czy technik negocjacyjnych.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mam możliwość pełnej realizacji przy wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych. Bardzo chętnie współpracuję z dużą ilością prywatnych firm, ale też z administracją, urzędami i organizacjami pozarządowymi. Wspieram podmioty, które obsługuję we wszystkich obszarach wiążących się z szeroko pojętym HR, czyli w procesach rekrutacji i przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Mogę się również zajmować pracami wdrożeniowymi dotyczącymi sposobów związanych z zarządzaniem pracowniczymi zasobami, a także treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym swoją wiedzą i doświadczeniem, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także wielu artykułów w prasie branżowej.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to na początku ochrona informacji o wszelkich sprawach, tematy związane z dyskrecją są dla mnie bardzo ważne. Na przykład się zajmuję wykonaniem audytów kompetencyjnych, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  a także poprawiam procesy HR. Chętnie także realizuję warsztaty dla kadry kierowniczej, które dostarczą cennej wiedzy i jednocześnie motywację do lepszej pracy.Tagi:
Losowy

Wyjazdy naukowe

Wyjazdy międzynarodowe Do tej pory nasi trenerzy wzięli udział w następujących konferencjach, szkoleniach oraz wyjazdach anglojęzycznych: Edukacja i technologia informacyjna (ICEIT), 2010 , BudapesztSystemy równoległe i rozproszone (ICPADS), 2006 12. , LondynSystemy czasu rzeczywistego (ECRTS), 2009 21 Euromicro, Helsink

Czytaj więcej...