Najnowszy

Darmowe szkolenia dla organizacji charytatywnych

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Od dziś możesz ubiegać się o szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak

Czytaj więcej...

Szkolenia

Autor: admin
Data publikacji: 03.06.2018

szkolenia biznesowe, szkolenia ze sprzedaży, wyjazdy team building, gry biznesoweOdwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Aneta Waldorf. Wspólnie z grupą coachów zapraszamy na szkolenia biznesowe, spotkania menedżerskie , szkolenia techniczne , handlowe dla biznesmenów, oraz kursy weekendowe dla młodzieży . Nasze wielokulturowe spotkania przygotują Twoich pracowników, czy rodzinę na wyjazdy i przeprowadzkę poza granicami kraju.

Już na etapie studiowania zainteresowałam się dość mocno wszystkim, co było związane z HR, co przyczyniło się do tego, że zdobyłam ciekawą posadę w jednej z agencji zajmującej się doradztwem personalnym. Kolejne firmy to zwiększające się wyzwania, oraz coraz to nowe szczeble w karierze zawodowej. Podczas wykonywania obowiązków zawodowych zajmowałam się na przykład rekrutacją pracowników na różnego rodzaju wakaty, a także zarządzaniem programami motywacyjnymi. Obecnie rozpoczęłam owocną współpracę z różnymi instytucjami edukacyjnymi jako ekspert spraw pracowniczych.

Zwiększając od jakiegoś czasu umiejętności interpersonalne zdecydowałam się ukończyć szkołę trenerów. Przez tę odważną decyzję samodzielnie mogę zajmować się szkoleniami i warsztatami z zakresu rekrutacji, obejmujące również tematykę związaną z prawem. Jednym z ciekawszych momentów w mojej karierze były warsztaty z zakresu employer brandingu, które prowadziłam przez trzy lata dla studentów AGH. Obecnie pracuję jako wykładowca w Wyższej Szkole Zarządzania i na Uniwersytecie Warszawskim.

W wykonywaniu obowiązków zawodowych pomaga mi w dużym stopniu uzyskane z takim trudem wykształcenie, miałam możliwość ukończyć bowiem Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat nie byłam przekonana, czy ukończone prawo pracy może się chociaż trochę przydać przy dalszej pracy. Jak się jednak okazało pozyskana w czasie studiów wiedza przydaje się na każdym kroku, bardzo się też staram poświęcać sporo czasu na jej rozszerzanie w każdy możliwy sposób.

Między innymi przez to postanowiłam podjąć naukę na studiach doktoranckich w SGH. Obecnie zaczęłam trzeci rok, i przymierzam się powoli do obrony przewodu doktorskiego. Jestem całkowicie przekonana, że ukończenie z pozytywnym wynikiem studiów, które mi się tak podobają dostarczy mi całkiem sporo możliwości i pomysłów na życie.

Swoim wieloletnim doświadczeniem chętnie dzielę się z innymi, uczestnicząc w sympozjach i konferencjach. Lubię też współpracować z dużą ilością mediów, w których prezentuję rozmaite publikacje na zagadnienia wiążące się z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

No i wreszcie jestem zadowoloną z życia żoną i mamą. Dwaj moi chłopcy momentami są wprawdzie zajmujący i absorbujący, jednak patrzenie jak szybko dorastają, jak cały czas się uczą nowych rzeczy i eksperymentują ze wszystkim, czym się da to coś, co jest dla mnie bardzo ważne. Na szczęście pogodziłam opiekę nad dziećmi z ciekawą pracą, czym mogę się pochwalić przed wieloma osobami.


Tagi:
Losowy

Wyjazdy naukowe

Wyjazdy międzynarodowe Do tej pory nasi trenerzy wzięli udział w następujących konferencjach, szkoleniach oraz wyjazdach anglojęzycznych: Edukacja i technologia informacyjna (ICEIT), 2010 , BudapesztSystemy równoległe i rozproszone (ICPADS), 2006 12. , LondynSystemy czasu rzeczywistego (ECRTS), 2009 21 Euromicro, Helsink

Czytaj więcej...